Nadchodzące wydarzenia

 1. JEAN MARX EXPRESS (USA)

  19 października 2017 - godz. 21:00
 2. Tipsy Drivers

  20 października 2017 - godz. 22:00
 3. Rock Imagination

  21 października 2017 - godz. 22:00
 4. Poznań – Eliminacje 4 Antrakt Stand-up Festiwal

  24 października 2017 - godz. 19:00
 5. Sławek Wierzcholski & Fingerstyle Bob Trio

  25 października 2017 - godz. 21:00

O klubie

Alligator Music Pub

wnętrze3

Alligator to przestrzeń twórczo – rozrywkowa. Powstała z fuzji dwóch niematerialnych dóbr – muzycznej i barmańskiej pasji oraz chęci przeżywania.

.

Alligator to miejsce niezwykłe. Odnajdziesz tu satysfakcję z przemijającego czasu i przede wszystkim z możliwości uczestnictwa w czymś więcej niż na co dzień.

.

Nasz klub został akustycznie odpowiednio zaadaptowany. Jakość sprzętu nagłośnieniowego oraz kompetentna kadra realizatorów stwarza komfortowe warunki odbioru tego, co do przekazania ma artysta. Niemalże codziennie odbywa się u nas nieprzeciętne, kulturalne wydarzenie. Koncert, stand up, kabaret. Najczęściej jednak gramy. 

.

Ale nie tylko na instrumentach. Gramy również za barem. Zręczność, znajomość fachu i życzliwość naszych barmanów może przysporzyć Wam wiele ciekawostek alkoholowych, a przede wszystkim dbale podanych koktajli. Szeroka gama alkoholi łączona z barmańską wiedzą jest podłożem niemalże nieograniczonych możliwości smakowych. I odprężających.

.

W lokalu wydzieliliśmy również szczelną strefę dla palących. Szczelną i strzeżoną. Strzegą jej m.in. Kurt Cobain, Slash i Keith Richards.

.

Wstęp do klubu mają jedynie osoby pełnoletnie.

© Alligator. Design Stronysukcesu.pl

Top
Left Menu IconMENU